P.W. EBUD – Przemysłówka Sp. z o.o. poszukuje do pracy:

Inżynier budowy

Bydgoszcz, Gdańsk, Szczecin, Włocławek

Twój zakres obowiązków:

  • kontrola jakości i stanu zaawansowania prowadzonych prac,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • nadzór nad podwykonawcami,
  • udział w naradach z podwykonawcami,
  • raportowanie realizacji robót,
  • kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości i przestrzegania przepisów BHP.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
  • doświadczenie w pracy na budowie (mile widziane),
  • samodzielność, komunikatywność.

Co zyskasz pracując z nami:

  • możliwość poznania procesu budowlanego, rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji (uprawnienia budowlane),
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zajmującą, rozwojową zawodowo pracę,  ukierunkowaną na efektywność, satysfakcjonującą i gratyfikowaną za skuteczność
  • stałą współpracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze, pracę zespołową ale z miejscem na własną inicjatywę, docenianą przez pracodawcę i możliwość kształtowania indywidualnej pozycji zawodowej w zespole.

Kierownik Budowy

  • Pełnienie funkcji Kierownika Budowy w myśl przepisów Prawa Budowlanego,
  • Bieżąca koordynacja prowadzonych prac przez podwykonawców,
  • Kontrolowanie wykonywanych prac pod kątem terminowości, jakości i ilości, a także ich zgodności z projektem oraz zawartą umową,
  • Wykonywanie obmiarów i kosztorysów na potrzeby prowadzonych prac,
  • Realizowanie projektu zgodnie z przyjętym budżetem,
  • Sporządzanie harmonogramów prac oraz ich przestrzeganie,

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy z zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w polskiej firmie o ugruntowanej 30 letniej pozycji na rynku,
  • Zajmującą, rozwojową zawodowo pracę, ukierunkowaną na efektywność, satysfakcjonującą i gratyfikowaną za skuteczność
  • Stałą współpracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze, pracę zespołową, ale z miejscem na własną inicjatywę, docenianą przez pracodawcę i możliwość kształtowania indywidualnej pozycji zawodowej w zespole.

Kosztorysant Robót Budowlanych

Bydgoszcz

  • przygotowywanie wycen / kosztorysów zgodnie z projektem,
  • wykonywanie obmiarów,
  • przygotowywanie kosztorysów w programie Norma Pro,
  • pozyskiwanie i analizowanie ofert od podwykonawców,
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie,
  • aktywne pozyskiwanie i analizowanie nowych inwestycji,
  • monitorowanie rynku zamówień budowlanych.

  • umiejętność samodzielnego kosztorysowania robót budowlanych,
  • doświadczenie w zakresie wycen robót budowlanych,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie,
  • samodzielność, dyspozycyjność, zaangażowanie,
  • znajomość branży budowlanej.

  • zajmującą, rozwojową zawodowo pracę, ukierunkowaną na efektywność, satysfakcjonującą i gratyfikowaną za skuteczność,
  • stałą współpracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze, pracę zespołową ale z miejscem na własną inicjatywę, docenianą przez pracodawcę i możliwość kształtowania indywidualnej pozycji zawodowej w zespole,
  • pracę na miejscu, stabilne godziny pracy,
  • poza wynagrodzeniem stałym wypłacane cykliczne, miesięczne premie uznaniowe oraz indywidualne za każdą podpisaną umowę w wygranym przetargu,
  • udział w szkoleniach otwartych i konferencjach tematycznych, a także w szkoleniach

Jak złożyć podanie o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV kariera@ebud.com.pl
lub kontakt telefoniczny – +48 600 215 149.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub wątpliwości.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

W przypadku nieumieszczenia powyższej klauzuli uznajemy, że złożenie oferty i przekazanie swoich danych osobowych jest tożsame z udzieleniem przez składającego ofertę zgody na przetwarzanie danych dla celów niniejszej rekrutacji.

Dane osobowe kandydatów są chronione i wykorzystywane wyłącznie do celów rekrutacji.