Firma P.W. EBUD Przemysłówka Sp. z o.o. poszukuje do pracy:

1. Specjalista ds. ofertowania.
PRACA OD ZARAZ!

  • Umowa o pracę,
  • Wynagrodzenie stałe,
  • Premia

Szczegóły wynagrodzenia ustalone będą podczas rozmowy.

Zadania:

– monitorowanie rynku zamówień budowlanych
– analiza zapytania ofertowego lub warunków przetargowych pod kątem techniczno-organizacyjnym, formalno-prawnym, finansowym, handlowym
– kompletacja niezbędnych dokumentów formalnych oraz innych wymaganych przez zamawiającego jako integralnej części oferty
– zapoznanie się z dokumentacją techniczną, kompletnymi materiałami przetargowymi
– współpraca z podwykonawcami w zakresie przygotowywanych i składanych ofert , ustalenie z nimi warunków realizacji , zakresu prac oraz ceny
– dokonanie wyboru podwykonawców na bazie posiadanych informacji
– kalkulacja ceny ofertowej, przygotowanie budżetu ofertowego
– kompletne przygotowanie ofert
– monitorowanie złożonych ofert

Kandydaci powinni posiadać :

  • doświadczenie w pracy związanej z przygotowaniem ofert lub organizacją procedury przetargowej
  • znajomość Prawa Zamówień Publicznych
  • mile widziane jest wykształcenie wyższe (budowlane , sanitarne lub podobne) oraz doświadczenie w branży budowlanej

Poszukujemy osób odpowiedzialnych, dobrze zorganizowanych i komunikatywnych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pocztą elektroniczną CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: braczynska@ebud.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty

2. Inżynier budowy

Miejsce pracy Bydgoszcz (lub okolice)

Wytyczne ogólne: doświadczenie na stanowisku tożsamym pozwalające na samodzielność pracy, wykształcenie budowlane

Warunki zatrudnienia: do uzgodnienia w czasie rozmowy rekrutacyjnej.

 Kontakt: pierwszy kontakt w sprawie oferty: kadry@ebud.com.pl , 52/32 02 128

3. Malarze – pilnie poszukiwani (w tym chętnie także brygady malarzy)

Miejsce pracy: Szczecin (poszukujemy osób ze Szczecina lub okolic)

Forma zatrudnienia: dowolna , w tym również umowa o pracę

Warunki zatrudnienia : do szczegółowego ustalenia w czasie rozmowy z kierownikiem budowy (w tym do ustalenia warunki finansowe)

Kontakt: pierwszy kontakt w sprawie oferty: kadry@ebud.com.pl , 52/32 02 128