O NAS

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o. zostało zarejestrowane w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy w 1991 roku.

Powstało w wyniku przekształceń i przy udziale Bydgoskiego Przedsiębiorstwa Przemysłowego „PRZEMYSŁÓWKA” w Bydgoszczy, znanego z realizacji wielu inwestycji przemysłowych, szczególnie w północno-zachodnim regionie kraju. Firma została więc zbudowana na trwałych podstawach i od początku dysponowała znakomitą ekipą fachowców, która swe umiejętności doskonaliła na wielu odpowiedzialnych budowach zrealizowanych przez bydgoską „Przemysłówkę”.

Potencjał produkcyjny jakim dysponujemy, w tym główny jego filar – „myśl” inżynierska, pozwala wykonać odpowiedzialne zadania inwestycyjne o wysokim stopniu techniczno-organizacyjnej.

Szczegółową wagę przywiązujemy do terminowości i jakości robót oraz harmonijnej i rzeczowej współpracy ze zleceniodawcami.

Posiadamy ugruntowaną pozycję silnej i nowoczesnej firmy kompleksowo realizującej roboty budowlano – montażowe w kraju i za granicami. Mamy status wiodącej firmy na rynku kujawsko-pomorskim. Pracujemy na terenie całej Polski i Europy.

Współpracujemy z biurami projektowymi w zakresie opracowań projektowych. Pracujemy również w systemie „zaprojektuj i wybuduj”, inwestorami prywatnymi, wojskiem, w tym m.in. z NATO oraz resortem publicznym.

ZARZĄD

W skład Zarządu firmy, wchodzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w budownictwie i biznesie. Kapitałem prywatnym objęte jest 100% udziałów firmy.

Zarząd spółki składa się z czterech osób:

  • Andrzej Wosik – Dyrektor – Prezes Zarządu
  • Andrzej Bulera – Z-ca Dyrektora ds. Marketingu i Przygotowania Kontraktu – Członek Zarządu
  • Leonard Król – Z-ca Dyrektora ds. Sprzedaży i Logistyki – Członek Zarządu
  • Włodzimierz Karolczak – Z-ca Dyrektora ds. Produkcji – Członek Zarządu

 

Szanowni Państwo!

Aktualnie strona www Firmy P.W. EBUD – Przemysłówka Sp. z o.o. ulega modernizacji i przebudowie.

Niektóre działy mogą być nieaktualne. Bardzo prosimy o chwilę cierpliwości.
Zmieniamy się, aby poprawić główne aspekty funkcjonowania naszej strony internetowej oraz rozbudowujemy jej funkcjonowanie.

Zmodernizowana strona to też przypływ świeżości, odpowiedź na potrzeby naszych Klientów oraz zupełnie nowy design.

Dziękujemy za wyrozumiałość!
Zarząd Firmy