Budujemy z pasją. Tworzymy przyszłość.

Firma P.W. „EBUD” Przemysłówka Sp. z o.o to partner na którym można polegać – zaufaj naszemu doświadczeniu

REALIZACJE

Firma zrealizowała ponad 200 obiektów. Zadania realizuje na terenie całej Polski, a także poza jej granicami. Głównym celem Firmy jest tworzenie znacznego potencjału wykonawczego i sprostanie najtrudniejszym wyzwaniom technicznym i technologicznym.
slider02
Budownictwo mieszkaniowe
marina

Budownictwo użyteczności publicznej

ostromecko

Renowacja zabytków

jftc

Budownictwo specjalistyczne i wojskowe

hala_pila

Budownictwo przemysłowe

BIEŻĄCE INWESTYCJE

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o. jest firmą z dużym doświadczeniem w realizacji i obsłudze zadań inwestycyjnych o różnorodnym charakterze: od nieskomplikowanych obiektów budowlanych po nowoczesne budynki użyteczności publicznej i skomplikowane obiekty inżynierskie.

FIRMA

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o.
zostało zarejestrowane w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy w 1991 roku.
Powstało w wyniku przekształceń i przy udziale Bydgoskiego Przedsiębiorstwa Przemysłowego „PRZEMYSŁÓWKA” w Bydgoszczy, znanego z realizacji wielu inwestycji przemysłowych, szczególnie w północno-zachodnim regionie kraju. Firma została więc zbudowana na trwałych podstawach i od początku dysponowała znakomitą ekipą fachowców, która swe umiejętności doskonaliła na wielu odpowiedzialnych budowach zrealizowanych przez bydgoską „Przemysłówkę”.
null

PONAD 25 LAT NA RYNKU BUDOWLANYM

P.W. “EBUD” – Przemysłówka powstałą w 1991 roku. Zdobyte przez ten czas doświadczenie oraz kwalifikacje naszych pracowników pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
null

NAJLEPSZA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW

Jakość naszych usług wynika z doboru najlepszych materiałów. Dobierane z największą dokładnością mającą na celu zminimalizowanie wystąpienia późniejszych usterek.
null

NASZA MISJA

Naszą misją jest przede wszystkim ugruntowanie, a także wzmacnianie dobrej pozycji na rynku, jako godnego zaufania, zorientowanego na Klienta i pewnego partnera biznesowego dbającego o swoich Klientów oraz o realizowane Inwestycje. Wśród firm działających w naszej branży chcemy wyróżniać się świadczeniem usług o jak najwyższej jakości, zarówno na rynku krajowym jak i na rynkach zagranicznych.

INWESTORZY

WYKONAWCY

null
+48 52 32 02 100
null
Biskupińska 11, Bydgoszcz ,
Polska
null
ebud@ebud.com.pl