Budujemy z pasją. Tworzymy przyszłość.

Firma P.W. „EBUD” Przemysłówka Sp. z o.o to partner na którym można polegać – zaufaj naszemu doświadczeniu

REALIZACJE

Firma zrealizowała ponad 200 obiektów. Zadania realizuje na terenie całej Polski, a także poza jej granicami. Głównym celem Firmy jest tworzenie znacznego potencjału wykonawczego i sprostanie najtrudniejszym wyzwaniom technicznym i technologicznym.
slider02
Budownictwo mieszkaniowe
marina

Budownictwo użyteczności publicznej

ostromecko

Renowacja zabytków

jftc

Budownictwo specjalistyczne i wojskowe

hala_pila

Budownictwo przemysłowe

BIEŻĄCE INWESTYCJE

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o. jest firmą z dużym doświadczeniem w realizacji i obsłudze zadań inwestycyjnych o różnorodnym charakterze: od nieskomplikowanych obiektów budowlanych po nowoczesne budynki użyteczności publicznej i skomplikowane obiekty inżynierskie.

FIRMA

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o.
zostało zarejestrowane w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy w 1991 roku.
Powstało w wyniku przekształceń i przy udziale Bydgoskiego Przedsiębiorstwa Przemysłowego „PRZEMYSŁÓWKA” w Bydgoszczy, znanego z realizacji wielu inwestycji przemysłowych, szczególnie w północno-zachodnim regionie kraju. Firma została więc zbudowana na trwałych podstawach i od początku dysponowała znakomitą ekipą fachowców, która swe umiejętności doskonaliła na wielu odpowiedzialnych budowach zrealizowanych przez bydgoską „Przemysłówkę”.
null

PONAD 25 LAT NA RYNKU BUDOWLANYM

P.W. “EBUD” – Przemysłówka powstałą w 1991 roku. Zdobyte przez ten czas doświadczenie oraz kwalifikacje naszych pracowników pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
null

NAJLEPSZA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW

Jakość naszych usług wynika z doboru najlepszych materiałów. Dobierane z największą dokładnością mającą na celu zminimalizowanie wystąpienia późniejszych usterek.
null

NASZA MISJA

Naszą misją jest przede wszystkim ugruntowanie, a także wzmacnianie dobrej pozycji na rynku, jako godnego zaufania, zorientowanego na Klienta i pewnego partnera biznesowego dbającego o swoich Klientów oraz o realizowane Inwestycje. Wśród firm działających w naszej branży chcemy wyróżniać się świadczeniem usług o jak najwyższej jakości, zarówno na rynku krajowym jak i na rynkach zagranicznych.

INWESTORZY

WYKONAWCY

null
+48 52 32 02 100
null
Biskupińska 11, Bydgoszcz ,
Polska
null
ebud@ebud.com.pl

SZANOWNI PAŃSTWO,

W związku z sytuacją kryzysową wywołaną przez pandemię koronawirusa SARS-CoV-2, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi.

JEŻELI SPRAWA NIE WYMAGA OSOBISTEGO KONTAKTU PROSIMY O REZYGNACJĘ Z WIZYTY I KONTAKT ZDALNY (MAIL/TEL).
JEŚLI WIZYTA JEST KONIECZNA, NALEŻY POPROSIĆ KONKRETNEGO PRACOWNIKA DO PUNKTU INFORMACYJNEGO
ZNAJDUJĄCEGO SIĘ PRZY WEJŚCIU DO FIRMY.

WEJŚCIE NA TEREN OBIEKTU (POZA PUNKT INFORMACYJNY) BEZ ZŁOŻENIA OŚWIADCZENIA JEST ZABRONIONE.

WEJŚCIE NA TEREN OBIEKTU OSOBOM ZARAŻONYM KORONAWIRUSEM JEST ZABRONIONE.

WEJŚCIE NA TEREN OBIEKTU OSOBOM Z OBJAWAMI/PODEJRZENIEM KORONAWIRUSA JEST ZABRONIONE.

FIRMY KURIERSKIE PROSIMY O ZACHOWANIE SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI I STOSOWANIE SIĘ DO WSZYSTKICH ZALECEŃ PRACOWNIKA PUNKTU INFORMACYJNEGO
(Z UWAGI NA BEZPIECZEŃSTWO WSZYSTKICH OSÓB PROSIMY, ABY W MIARĘ MOŻLIWOŚCI PACZKI ZOSTAWIANE BYŁY W PUNKCIE INFORMACYJNYM).

ZARZĄD FIRMY